JÕUJÕULUD 2009

“Päkapikutsirkuse” esimene väljaanne – treenime end jõuluetendusega osavaks! Selleks on vaja ainult helistada ja  etendus sõidab ise teie juurde kohale. Tsirkusekoolil koostöös Miksteatriga on valminud  jõuluetendus  2009:

“JõuJõulud”

JÕUJÕULUD 1 JÕUJÕULUD 2

Kaks päkapikku – Aadu ja Eedi – on suveunest ärganud. Vaja on hakata jõuludeks valmistuma ja ees seisab kibe tööaeg. Kuid kuum suvi ja pikk uni on teinud oma töö. Aadu ja Eedi avastavad, et nad on suvega rooste läinud ja pole enam sellises vormis, mis lubaks aknalaudadel turnida või Jõuluvana kingikotti tassida. Koos leitakse olukorrale lahendus: kutsutakse välja treener, kes päkapikkude lihased jälle suureks ja tugevaks pumpab ning kes Aadule, Eedile ja lastele paljugi kasulikku õpetab.

Idee autorid: Kristo Toots ja Kaido Rannik. Lavastavad ja mängivad: Aita Vaher (Tsirkusekool), Kaido Rannik ja Kristo Toots (Miksteater). Kostüümide autor: Jana Wolke

Teie Tsirkuskool

Helista: 55 652 522

Või kirjuta: aita.vaher@gmail.com

ETENDUSED:

2.dets. kell 10.00 Viimsi, Pargi Lasteaed

3.dets. kell 11.00 Vormsi saar

5.dets. kell 16.00 Viru II korruse Suur Konverentsisaal

6.dets. kell 16.00 Viru II korruse Suur Konverentsisaal

JÕUJÕULUD SÕIDAVAD ILONIMAALE!

Etendused toimuvad 9- 11. detsember

ILONIMAA PLAKAT

13.dets. kell 16.00 Põlva

14.dets. kell 18.30 Meriton Hotell Tallinn

20.dets. kell 15.00 Hotell Euroopa

23.dets. kell 11.oo  Maidla

28.dets. kell 15.00 Altja Kõrts

10. jaan. kell 13.45 Arigato Spordiklubi

Selleks korraks on jõulutrenn tehtud!

Olge terved ja tugevad.

Kohtumiseni aastal 2010!