UUED ASJAD

Tähelepanu, tähelepanu!

1.Massöör tuleb teile otse koju! Kogenud sportlane teeb massaži teie kodus, professionaalse massaažilaua peal.

Helistage 55970816 või

kirjutage oma soovist info@tsirkusekool.ee

Teie Tsirkusekool

2.Tellige teatrietendus, tsirkuseetendus või  tsirkuse trikikool meilt!

Etendus “Klaver, kloun ja Harri” kestvus 45. min. See on väga lõbus etendus, kus saab kuulda head muusikat, näha kadumistrikke ja võita auhindu.

Etendus “Tsirkus” kestvus 15 min., 30. min. või 45 min. Klassikaline professionaalsetest tsirkusenumbritest koosnev etendus, mida aitab vürtsitada kloun.

Tsirkuse trikikool, kestvus 30.min. – 1,5 tundi. Kaasame lapsi ja vanemaid erinevatesse tegevustesse.

Trikikool kouniga, kestvus 30.min .- 1,5 tundi. Kaasame lapsi ja vanemaid erinevatesse tegevustesse.

Etendus “Jõujõulud“, kestvus 35. min. Kaks päkapikku ei jaksa enam pakke tõsta ja nad kutusvad endale appi treeneri. Kes siis tuleb ja mida ta päkapikkudele õpetab, näete etenduses.

Sooloartistid: köiel, lõtkul, rõngal, trapetsil, võrkkiigel, hula-hula jpm.

Teave: info@tsirkusekool.ee

Teie Tsirkusekool