VANALINNAPÄEVAD JA NB!FESTIVAL

Vanalinnapäevad 28.mai- juuni 2011 ja NB!Festival Teatris NO99 29.mai-2. juuni 2011.

Tsirkusekool kutsub:

SÜDAMELÄHEDASED ASJAD

Laulev lugu objektiteatri vormis

Etendused:

29. mai    kell 12.00 Piip ja Tuut Mängumaja, Toom-Kooli 13

Peale etendust jongleerimise ja hääleimprovisatsiooni töötoad!

31. mai   kell 11.00 Teater NO99 Jazzu- ja Keldrisaal, Sakala 3 (NB! Festivali programmis)

31. mai    kell 15.00 Piip ja Tuut Mängumaja

Peale etendust jongleerimise ja hääleimprovisatsiooni töötoad!

1. juuni kell 12.00 Mängumaja + töötoad

3. juuni kell 17.00 Mängumaja +töötoad

4. juuni kell 17.00 Mängumaja +töötoad

Laval:  Aita Vaher

Lavastusmeeskond: Anne-Liis Poll ja Vello Vaher

Dramaturgia: Aita Vaher ja Anne-Liis Poll

Etenduse aeg: 40 min.

Töötubade aeg: 30 min.

Piletid etendustele hinnaga 2 EUR müügil Vanalinnapäevade ajal  kohapeal enne etenduse algust (NB! Festivali programmi pileti hind 3 EUR)

ETENDUSE TUTVUSTUS.

Me kõik oleme pärit oma lapsepõlvest ja see aeg on meie südame küljes kõvasti kinni. Vahel me märkame, et me räägime asjadest ootamatult nii, nagu tegid seda meie vanemad või vanavanemad – mõistukeeles.

Minu lugu algab seljakotist. Sellest kotist,mis on inimestel seljas kogu aeg, koos kõikide mälestustega, mineviku, oleviku ja tulevikuga. See on naljakas kott, tema sees olevad asjad teevad häält, väga kummalist häält ja vahel ka väga tavalist häält. Igal juhul – nad kõik on mulle südamelähedased.

Etendus põhineb hääleimprovisatsioonil.  Lavastuse lugu  hakkab elama igas ruumis uut elu, seega ei ole kunagi päris kindel, kuhu see lugu seekord välja jõuab…

Südamelähedased asjad

Lisateave: Aita Vaher, 55 652 522, aita.vaher@gmail.com

NB Festival pakub etendusi lastele ja noortele Teatris NO99

Mai lõpul algab Teatris NO99 rahvusvaheline teatrifestival, mis kuulub Euroopa kultuuripealinna Tallinn 2011 programmi.

Alates 29. maist on võimalik viiel päeval vaadata ligi paarikümmet erinevat lavastust, mis kokku annavad hea ülevaate kaasaegse laste- ja noorteteatri erinevatest väljendusvormidest. Lisaks Eesti teatritele on lähimatest riikidest esindatud Läti, Leedu, Rootsi, Taani, Norra, Venemaa ja Saksamaa trupid. Eriti eksootilisi teatrielamusi pakuvad teatrid Grupo Sobrevento Brasiiliast ning Art Stage SAN Lõuna-Koreast.

Festivali programmi ja lavastuste tutvustused leiab ASSITEJ Eesti Keskuse kodulehelt www.assitej.ee. Kõigi etenduste piletid maksavad vaid 3 eurot ning neid on võimalik osta Piletilevist ja Piletimaailmast.

Lisateave:
Kirsten Simmo