HOOAEG 2011/2012

Kallid isad ja emad!

Ootame teid Arigato Spordiklubisse IGAL LAUPÄEVAL!

Väikelaste võimlemise tunnid algavad igal laupäeval  kell 11.00, 12.00 ja 13.00

Akrobaatika ja tsirkusehuvilised!

Treeningud Arigato Spordiklubis jätkuvad!

Treeningud toimuvad laupäeviti algusega kell 11.00

Tõsisematele huvilistele hakkavad treeningud toimuma 2 korda nädalas.

Palun registreerida aadressil:

lemb987@hotmail.com

või helistada  Lembi 55 667155

Töötoad ja etendused!

Meilt võib tellida tsirkuseetendusi, teatrietendusi, klouni ja  miimi. Me viime läbi tsirkuse töötubasid lastele ja täiskasvanutele. Meid võib  alati tellida oma sünnipäevadele, tähtpäevadele ja sündmustele.

Tsirkuseetendused ja töötoad igas vanuses inimestele!

Teatrietendused:

Aita Vaher “Südamelähedased asjad” (35 min.) Lugu vanaemast, kes meenutab oma elu koos vanaisaga ja lastega. See on ilma sõnadeta etendus, kus näitleja suhtleb esemetega laval oma keeles – silbikeeles. Sobib vaatamiseks kõigil

Mängib: Aita Vaher

Gianni Rodari/Kaido Rannik “Telefonilood” (35 min.)
„Elas kord Itaalias, Varese linnas  sinjoore Bianchi. Ühe firma esindajana reisis ta kuus päeva nädalas mööda Itaaliat. Pühapäeval jõudis ta koju, esmaspäeva hommikul asus uuesti teele. Enne lahkumist ütles sinjoore Bianchile tema väike tütar: „Isa, palun jutusta mulle igal õhtul üks jutt.“ Niimoodi siis juhtuski, et igal õhtul täpselt kell üheksa helistas sinjoore Bianchi, ükskõik kus ta ka parasjagu viibis, Varesesse ning jutustas tütrele ühe loo…“

Kui paljud lapsed kuulevad õhtuti unejuttu emalt või isalt, elavas esituses? Ja kas tähtis on ainult ettelugemine kui akt iseenesest või aja leidmine lapse jaoks, koos veedetud aeg, päevale punkti panemine? Mis võib toimuda ühe lapse hinges, kelle isa on aastaid ära tööl? Kas lahus elav perekond on ikka perekond?

Mängivad: Aita Vaher, Kristo Toots ja Kaido Rannik

Eriti sobib vaatamiseks isadega ja ka jõulude ajal. Mängitakse lasteaedades, koolides, Piip ja Tuut Mängumajas, Teatrikodus Tartus jne.

Etendus “Jõujõulud” ( 35 min.) Kaks päkapikku ei jaksa enam pakke tõsta ja nad kutusvad endale appi treeneri. Kes siis tuleb ja mida ta päkapikkudele õpetab, näeb etenduses.

Mängivad: Aita Vaher, Kristo Toots ja Kaido Rannik

Teie Tsirkusekool