HOOAEG 2012/2013

Kallid isad ja emad! Väikelastega võimlema!

Ootame teid Arigato Spordiklubisse IGAL LAUPÄEVAL (alates 1.sept.)

Väikelaste võimlemise tunnid toimuva laupäeviti  kell 11.00, 12.00 ja 13.00

Küsimuste korral helistage treener Vello Vaher 51 00537

Kõik mahuvad ära!

UUS! Tantsustuudios Tantsugeen alustavad uued beebivõimlemise rühmad. Asukoht: Rotermanni kvartalis Rotermanni tn 5/ Roseni tn 10

Teisipäev ja neljapäev kell 10.00 beebivõimlemine

Treener Vello Vaher 51 00537, vellovaher@hot.ee

Akrobaatika ja tsirkusehuvilised!

Jätkuvad tsirkuse- ja akrobaatikatreeningud Arigato Spordiklubis!

Treeningud toimuvad laupäeviti (alates 8. sept.) algusega kell 11.00

Tõsisematele huvilistele hakkavad treeningud toimuma 2 korda nädalas.

Palun registreerida aadressil (laste ja noorte akrobaatikatreener)

lembivaher@gmail.com

või helistada  Lembi 55 667155

UUS! Septembri algusest alustame  täiskasvanutele mõeldud akrobaatikat tantsustuudios Tantsugeen. Treeningud toimuvad teisipäeval 19.45 ja neljapäeval 20.30 Lisainfo ja registreerimine www.tantsugeen.ee

Töötoad ja etendused!

Meilt võib tellida tsirkuseetendusi, teatrietendusi, klouni ja  miimi. Me viime läbi tsirkuse töötubasid lastele ja täiskasvanutele. Meid võib  alati tellida oma sünnipäevadele, tähtpäevadele ja sündmustele.

Tsirkuseetendused ja töötoad igas vanuses inimestele!

Teatrietendused:

Gianni Rodari/Kaido Rannik “Telefonilood” (35 min.)

Etendus nomineeris Kultuurkapitali Salme Reegi nim. aastaauhinnale 2012. Laste arvamusi etenduse kohta saab kuulata Vikerraadio saatest “Laste lood“!

„Elas kord Itaalias, Varese linnas  sinjoore Bianchi. Ühe firma esindajana reisis ta kuus päeva nädalas mööda Itaaliat. Pühapäeval jõudis ta koju, esmaspäeva hommikul asus uuesti teele. Enne lahkumist ütles sinjoore Bianchile tema väike tütar: „Isa, palun jutusta mulle igal õhtul üks jutt.“ Niimoodi siis juhtuski, et igal õhtul täpselt kell üheksa helistas sinjoore Bianchi, ükskõik kus ta ka parasjagu viibis, Varesesse ning jutustas tütrele ühe loo…“

Kui paljud lapsed kuulevad õhtuti unejuttu emalt või isalt, elavas esituses? Ja kas tähtis on ainult ettelugemine kui akt iseenesest või aja leidmine lapse jaoks, koos veedetud aeg, päevale punkti panemine? Mis võib toimuda ühe lapse hinges, kelle isa on aastaid ära tööl? Kas lahus elav perekond on ikka perekond?

Mängivad: Aita Vaher, Kristo Toots ja Kaido Rannik

Eriti sobib vaatamiseks isadega ja ka jõulude ajal. Mängitakse lasteaedades, koolides, Piip ja Tuut Mängumajas, Teatrikodus Tartus jne.

Etendus “Jõujõulud” ( 35 min.) Kaks päkapikku ei jaksa enam pakke tõsta ja nad kutusvad endale appi treeneri. Kes siis tuleb ja mida ta päkapikkudele õpetab, näeb etenduses.

Mängivad: Aita Vaher, Kristo Toots ja Kaido Rannik

UUS! Ettevalmistamisel etendus:  “Eesti Rahva Ennemuistsed Jutud”

Teie Tsirkusekool

info@tsirkusekool.ee